Dom i wnętrze

Co zrobić, gdy w oknach nie można zawiesić żaluzji?

Przy budowaniu domu różnie to bywa. Czasem niektóre problemy widać zawczasu i można im zapobiec, czasem wychodzą dopiero, gdy całość jest gotowa i trzeba jakoś to zaakceptować. Bardzo często dzieje się tak w przypadku okien, bo nie zawsze mamy możliwość zamontowania do nich żaluzji. Może to wynikać ze sposobu montażu, projektu wnętrza, braku miejsca lub po prostu prywatnego widzimisię właściciela. Jednak okno wciąż wypadałoby mieć czym zasłonić, więc pojawia się problem. Jak sobie z nim poradzić, jeśli opcja z żaluzjami odpada?

Warianty warte rozważenia

Pierwszym rozwiązaniem, nad którym warto się zastanowić są plisy oferowane na https://rolety24.net/plisy. Jest to wariacja na temat rolet, która nie jest bezpośrednio montowana do ramy okiennej, co może być przydatne w naszym wypadku. Plisy wyróżniają się oryginalnym, harmonijkowym wyglądem, który w łatwy sposób może ożywić wnętrze, oraz tym, że są bardzo elastyczne, jeśli chodzi o zasłanianie okna. Możemy zasłonić jego spód, górę, środek lub tradycyjnie – całość. Nic nas w tym wypadku nie ogranicza.

Inną opcją, bezpośrednio związaną z balkonem (gdzie również może być problem z żaluzjami), są specjalne rolety balkonowe, których różne rodzaje można znaleźć na  https://rolety24.net/rolety-okienne/balkonowe. Ich największą zaletą jest łatwość montażu, który nie wymaga żadnych narzędzi. Ot, wystarczy przykleić je do ramy okiennej i cieszyć się bogatą funkcjonalnością. Dzielone na paski przezroczyste i zasłaniające światło, rolety te dają wiele możliwości zabawy z wpadającymi do domu promieniami słonecznymi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiem + 5 =