Biznes Rynek Finanse

Czy dzięki kodom rabatowym można oszczędzić?

Wybierając się na zakupy związane z odzieżą lub obuwiem, zawsze można liczyć na to, że w danym sklepie otrzyma się kod rabatowy albo zniżkę na kolejne zakupy. W zależności od oferty, może to być od kilku do nawet kilkudziesięciu procent, co w przełożeniu na pieniądze, może dać nawet kilkadziesiąt złotych oszczędności. Jest to świetna metoda na uatrakcyjnienie sobie wizyty w centrum handlowym, ale czy na pewno tak opłacalna?

Różnorodne warunki związane z promocjami i rabatami

To, co najbardziej powstrzymuje ludzi przed pozyskiwaniem różnego rodzaju kart rabatowych oraz kodów to fakt, że wpierw należy wydać określoną ilość gotówki. Nie zawsze jednak musi tak być – niektóre sklepy internetowe oferują rozmaite promocje zarówno dla stałych klientów, jak i dla tych, którzy dokonują zakupów po raz pierwszy. W zależności od aktualnej promocji, to jeśli chodzi o sklepy z butami, takie jak eobuwie kod rabatowy może zostać przyznany nawet już podczas rejestracji i zwykle sięga od kilku do kilkunastu procent od ceny podstawowej.

Podobnie jest wówczas, gdy klient dysponuje kodem rabatowym Deichmann, bez względu na to, czy uzyskał go samodzielnie podczas poprzednich zakupów, czy został mu on podarowany przez osoby trzecie. Skorzystanie z takiego nawet 20% rabatu to świetna okazja, by nabyć obuwie, na które do tej pory nie było kogoś stać, lub po prostu urozmaicić swoją garderobę o inne akcesoria. W wielu sklepach sieciowych można bowiem nabyć w promocji również bardzo modne torebki, paski i portfele damskie oraz męskie. Jak zatem widać, dzięki kodom rabatowym można całkiem sporo oszczędzić.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 14 =