Sposób życia i styl

Czym jest microblading brwi?

Każda kobieta potrzebuje rano co najmniej kilkunastu minut na wykonanie makijażu. Stosuje do tego celu dużą ilość kosmetyków, które najczęściej są porozrzucane po całym mieszkaniu. Można temu zaradzić kupując kuferek na kosmetyki. Przykładowa oferta widoczna pod adresem: https://noblelashes.pl/c/18/kuferki-kosmetyczne.html Czas na poranny makijaż oraz ilość stosowanych kosmetyków można zminimalizować, a to wszystko za sprawą microbladingu brwi!

Na czym polega microblading brwi?

Microblading brwi to zabieg przeznaczony dla kobiet, które nie tylko chcą idealnie wyglądać, ale również dla pań, które z innych powodów chciałyby podkreślić swoje brwi z wielu powodów, np. straciły brwi na skutek chemioterapii,  chcą zakryć blizny, mają asymetrycznie ułożone oczy, czy po prostu rano chcą zaoszczędzić czasu na pracochłonny makijaż. Zabieg ten pozwala nadać brwiom ich naturalny wygląd. Nie sprawia, że wyrastają nowe włoski.Jest to wprowadzenie pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy kolczystej naskórka.

Jest to dość kosztowny zabieg. Jego cena waha się od 500 do 800 zł. Ta cena obejmuje także korektę  wykonywaną zwykle po 3-4 tygodniach, po zagojeniu brwi. Wtedy koryguje się ich kształt lub dorabia włoski w miejscach, w których jest ich za mało. 

Przeciwwskazania

Nie każda kobieta może jednak skorzystać z microbladingu. Zabiegu nie można wykonać na pacjentce, która jest w ciąży lub karmi piersią, pacjentka nie może być także uczulona na lidokainę czy epinefrynę. Przeciwwskazaniem jest również aktywna choroba nowotworowa, a także hemofilia, padaczka, cukrzyca czy choroby tarczycy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × jeden =