Medycyna

Dlaczego warto korzystać z łóżek rehabilitacyjnych?

Przy wyborze odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego należy zwrócić uwagę wygodę oraz jego funkcje. W momencie, kiedy sprzęt jest dla nas za drogi, warto skorzystać z firmy, która wypożycza go za niewielką opłatą. Na stronach internetowych znajduje się bardzo dużo przystępnych ofert, które posiadają bardzo przystępne ceny.

Jaki sprzęt można wypożyczyć?

Wynajem odbywa się na zasadach indywidualnie dostosowanych do potrzeb finansowych każdego klienta. Korzystna jest także możliwość dowozu pod wskazany adres. Wypożyczalnie oferują możliwości użytkowania praktycznie z każdego sprzętu rehabilitacyjnego m.in. łóżko szpitalne, ortopedyczne i rehabilitacyjne, wózki, balkoniki czy kule ortopedyczne. Łóżko rehabilitacyjne wynajem Warszawa w tym mieście znajdziemy dużo ofert wypożyczenia profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego. Warunki wypożyczenia są zbliżone do tych jakie można znaleźć w wielu placówkach zdrowotnych, które zostały wyposażone w możliwość ręcznej regulacji wysokości, oraz materac przeciwodleżynowy. Wśród cech standardowego łóżka rehabilitacyjnego przede wszystkim można wyróżnić takie elementy jak: regulacja zagłówka na sprężynie hydraulicznej, regulacja podnóżka manualnie oraz barierki i wysięgnik.

Największą zaletą jest ich prosty i wytrzymały nawet do 250 kilogramów mechanizm, który pozwala na swobodne przenoszenie pacjenta z pozycji leżącej do pozycji siedzącej bez potrzeby nadmiernego wysiłku fizycznego. Równie ważnym elementem są również tuleje, których umiejscowienie po czterech rogach materaca umożliwia swobodne zamontowanie wysięgnika lub ramy wyciągowej. Właściwy sprzęt do rehabilitacji umożliwia szybki i bezproblemowy powrót do pełnej sprawności po urazie, lub złagodzenie cierpienia na skutek trwałego kalectwa.   

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + sześć =