Dom i wnętrze

Dom w klasycznym stylu – w jakie meble warto zainwestować?

Urządzanie domu może stanowić nie lada przyjemność, a efekt końcowy satysfakcję. Zróżnicowany wybór produktów aranżacyjnych pozwala na kreowanie niepowtarzalnych wnętrz. Warto również skorzystać z własnej kreatywności, aby pomieszczenia dokładnie odzwierciedlały upodobania właścicieli. Co ważne – zarówno w klasycznym, jak i w nowoczesnym stylu można ciekawie zaaranżować wnętrza. 

Ponadczasowe i wysokojakościowe meble

Zwolennicy klasycznych rozwiązań aranżacyjnych często zwracają uwagę wyposażenie wykonane z litego drewna. W stylowych pomieszczeniach można uwzględnić różnego rodzaju komody i stoliki drewniane – producenci oferują szeroki wybór. W przestronnym salonie powinien znaleźć się duży stół rozkładany, przy którym będzie mogła zgromadzić się cała rodzina oraz zaproszeni gości. Wspomniane meble zawsze prezentują się doskonale i nigdy nie wychodzą z mody. 

W ostatnich latach do łask powróciły projekty w stylu vintage. Takie meble od razu przyciągają spojrzenia – cechuje je prostota, a zarazem nietuzinkowe z aranżacyjnego punktu widzenia detale. Znakomitym przykładem może być regał retro, wykonany z egzotycznego gatunku drewna. Forma takich projektów na pierwszy rzut oka jest nieskomplikowana, ale cały urok tkwi w pięknej strukturze drewna – naturalne usłojenie drewna mango lub palisandru wygląda fenomenalnie w nietuzinkowych aranżacjach. W każdym domu przyda się solidna i oryginalnie wykonana witryna lub gustowna biblioteczka. W ramach tej samej kolekcji warto też dopasować praktyczne szafki i stoliki drewniane.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − siedem =