Jak wyglądać modnie zimą?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wyglądać modnie zimą?

Moda dla niej

Zima to trudny czas dla osób, które pragną wyglądać modnie. Kiedy za oknem sypie śnieg, a temperatura spada poniżej zera, większość osób w pierwszej kolejności zwraca uwagę na komfort termiczny, a dopiero potem na wygląd. Okazuje się jednak, że przy obecnie panujących trendach z powodzeniem da się połączyć stronę praktyczną i estetyczną wyglądu.

Jeśli chodzi o panie, w modzie są obecnie ciepłe swetry i spódnice, które wyglądem przypominają ręcznie tkane koce. Panie mogą także włożyć na siebie ponczo. Kobiety zakładające na siebie obszerne swetry powinny zadbać o zachowanie odpowiednich proporcji ciała. Można to zrobić, wkładając na głowę czapkę oraz otulając szyję szalem.

Najbardziej ciepłe i modne są tradycyjne czapki beanie. Zgodne z obowiązującymi trendami są również berety oraz opaski. Jeśli chodzi o czapki dziewczęce, można zdecydować się na modele z pomponem dostępne w różnych kolorach. Modna kobieta powinna zapomnieć o noszeniu kozaków z wysokim obcasem. W tym sezonie w modzie są kozaki lub botki o płaskiej podeszwie.

Moda dla niego

Modny mężczyzna w sezonie jesienno-zimowym może zdecydować się na koszule w kratę, które są zarówno ciepłe, jak i eleganckie. Koszule takie świetnie komponują się zwłaszcza z kurtką skórzaną w brązowym kolorze. Panowie, którym zależy na tym, aby wyróżniać się z tłumu w czasie szarych jesiennych dni mogą założyć na siebie pikowane kurtki w wyrazistych kolorach.

Nadal w modzie są stylowe męskie płaszcze średniej długości. Tego rodzaju płaszcz to pozycja obowiązkowa w szafie każdego modnego mężczyzny. Jeśli chodzi o czapki męskie zimowe, największą popularnością cieszą się czapki typu krasnal lub beanie.

Zarówno jedne, jak i drugie dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Modny mężczyzna może zdecydować się na czapkę gładką, prążkowaną lub zdobioną różnorodnymi wzorami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Usterki wyświetlacza w telefonie – objawy i naprawa
Usterki wyświetlacza w telefonie – objawy i naprawa
Telefony komórkowe w obecnych czasach zastępują wiele innych urządzeń jak budzik, kalkulator czy aparat fotograficznych. Smartfony umożliwiają nam również dostęp […]
Ekogroszek kontra pellet lava
Ekogroszek kontra pellet lava
Korzystanie z kotłów CO to odpowiedzialne zadanie, ale trzeba sobie przy tym zadać pytanie, czy lepiej palić w nich ekogroszkiem, […]
Rodzaje wędek
Rodzaje wędek
Kupując wędkę, możemy natrafić na cały szereg różnych rodzajów, które różnią się pod względem budowy, użytych materiałów oraz zastosowania. Czasem […]
Ostatnie wpisy