Klasyczne czy zdobione – jakie dodatki ślubne wybrać?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Klasyczne czy zdobione – jakie dodatki ślubne wybrać?

Ślub to dla wielu z nas najważniejszy dzień w życiu. Przeżywamy go (przeważnie) tylko raz, więc nic dziwnego, że chcemy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym z takich elementów jest wystrój, który powinniśmy zaplanować tak, by wszystko ze sobą współgrało, czyli inaczej – by było spójne. To samo tyczy się dodatków ślubnych, które – mimo że wydają się mało istotną sprawą – potrafią doskonale podkreślić wszystko, co do tej pory zaplanowaliśmy, ale by tak było, musimy poświęcić im chwilę zastanowienia.

Jaki styl będzie pasował?

Wszystko zależy od tego, na jakie wesele się zdecydowaliśmy – czy wolimy podejście klasyczne do tego zagadnienia, czy może imprezę w stylu glamour? Od tego będzie bowiem zależało, w jakim wydaniu powinniśmy przygotować winietki ślubne i inne drobne dodatki. Czasem wystarczy wybrać jedynie odpowiedni kolor karteczek, aby już pięknie prezentowały się na stołach i podkreślały wystrój sali. Jednak dodatkowe zdobienia świetnie sprawdzą się, gdy pragniemy dodać szyku i elegancji całej imprezie.

To samo tyczy się ozdób na zaproszeniach na ślub. Cała sztuka w tym, by oddać na kartce papieru styl i ducha imprezy, na którą zapraszamy gości. Pozwoli im to przygotować się odpowiednio, a ponadto nie będzie zgrzytu pomiędzy ich wyobrażeniami a rzeczywistością. Pamiętajmy, że czasem dużo lepiej jest ograniczyć niepotrzebne ozdoby, a postawić na spójny charakter całości. Jeśli wszystko będzie do siebie dobrze pasowało, będzie to dużo lepszy efekt, niż tanie zdobienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki rodzaj zasłon najlepiej będzie pasować do pokoi hotelowych?
Jaki rodzaj zasłon najlepiej będzie pasować do pokoi hotelowych?
Wystrój pokoi hotelowych przekłada się na opinie gości o obiekcie. Poza eleganckim wyposażeniem warto również postawić na stylowe zasłony, które […]
Niezbędne akcesoria do picia yerba mate
Niezbędne akcesoria do picia yerba mate
Właściwości pobudzające yerba mate są znane już od dawna. Jest to doskonała alternatywa dla kawy, a przy okazji pełna korzyści […]
Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?
Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?
Zaręczyny to niezapomniany moment w życiu każdej pary. Warto zatem zadbać o to, by był on nie tylko wyjątkowy, ale […]
Ostatnie wpisy