Naszywki na ubrania – pokaż swoją niezależność
Hobby i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Naszywki na ubrania – pokaż swoją niezależność

Naszywki to świetny sposób na spersonalizowanie ubrań motocyklowych. Można dzięki nim w łatwy i efektowny sposób odmienić i wyróżnić swoją kurtkę, kamizelkę, bluzę, a nawet sakwę, torbę lub plecak. Wybór wzorów i kolorów jest bardzo bogaty. Występują w różnych wielkościach, więc bez trudu można dobrać odpowiedni rozmiar zarówno na kieszeń jeansów, jak i taką, która zakryje powierzchnię całych pleców skórzanej kurtki.

Rodzaje naszywek

Naszywki haftowane na pierwszy rzut oka są elementem dekoracyjnym, jednak mają też bogate znaczenie. Niektóre z nich mogą deklarować przynależność do danej grupy, światopoglądu lub preferencje muzyczne. Popularne są też znaczki z wyhaftowanymi na nich imionami, nazwami krajów, grupą krwi lub symbolami marek motoryzacyjnych.

Podczas zlotów i innych eventów można kupić wyjątkowe naszywki pamiątkowe, które są symbolem przeżytych wtedy chwil. Częstym motywem powtarzającym się na naszywkach jest czaszka. Projektanci tworzą z nich często małe arcydzieła, wyróżniające się ciekawą kolorystyką i kreatywnymi interpretacjami danego tematu. Inne powtarzające się wzory to motocykl, krzyż, ciężarówka, postać w tradycyjnym pióropuszu z Ameryki Północnej, orzeł i inne zwierzęta.

Sposób przyszycia

Naszywki można przymocować do tkanin za pomocą igły i nitki, maszyny do szycia albo przykleić specjalnym bezbarwnym i bardzo trwałym klejem. Dobrze jest przemyśleć w którym miejscu ma znaleźć się dana ozdoba, aby nie trzeba było jej odklejać czy też odpruwać. Kleje do naszywek znaleźć można w specjalistycznych sklepach dla motocyklistów, w ofertach takich jak np..: https://motozloty.com/naszywki-duze-c-98_14.html.

Naszywki zapewniają widowiskowy efekt za niską cenę. Nawet najmniejsza ozdoba haftowana może zupełnie odmienić zwyczajną kurtkę motocyklową. To łatwy i jednocześnie kreatywny sposób na wyrażenie siebie i wyróżnienie się z tłumu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje kawy w kapsułkach – które z nich wybrać na dobry początek?
Rodzaje kawy w kapsułkach – które z nich wybrać na dobry początek?
W sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online oferowany jest coraz szerszy asortyment. Wybór najodpowiedniejszych produktów ułatwia także duży zakres cenowy. […]
Nowoczesne drukarki etykiet: jaką wybrać?
Nowoczesne drukarki etykiet: jaką wybrać?
W dzisiejszym świecie nieustanny wyścig z czasem i konieczność realizowania każdego dnia tysiąca czynności, wymaga, aby i towarzyszące nam, niezbędne […]
Wybór skrzynki na listy
Wybór skrzynki na listy
W Polsce nadal największą popularnością cieszą się tradycyjne prostokątne skrzynki wieszane na furtkach bądź płotach. Niektóre z nich są prostymi […]
Ostatnie wpisy