Hobby i sport

Treningi EMS, a rozbudowa tkanki mięśniowej

W dobie ciągłego pośpiechu i niezdrowego trybu życia wielu ludzi na świecie ciężko jest sobie wyobrazić estetyczną, zdrową i zadbaną sylwetkę człowieka, który w pocie czoła goni za codziennymi sprawami. Jest to oczywiście możliwe, choć nie jest to łatwe, a i sam sposób zachęcenia samego siebie do ćwiczeń może okazać się dla większości dużą przeszkodą. Tutaj z pomocą może przyjść nowoczesne i bardzo ciekawe rozwiązanie. Jest to trening EMS pobudzający znaczną liczbę mięśni potrzebnych do zbudowania nienagannej sylwetki w krótszym czasie.

Wpływ treningu na rozbudowę masy mięśniowej

Odpowiednia dieta, regularność treningów, odpoczynek i dobra stymulacja mięśni to podstawa budowy drobnymi krokami odpowiadającej upodobaniom sylwetki. Jeśli jednak nie ma czasu zadbać o odpoczynek, kiedy trening odbywa się 3-4 razy w tygodniu, z pomocą może przyjść trening metodą EMS, który kilkukrotnie szybciej pozwoli osiągnąć zamierzone cele. Zasada budowania mięśni szkieletowych człowieka jest prosta – jeśli odpowiednio pobudzone włókna dostaną czas na regenerację to odbudują się silniejsze. Trening EMS pozwala podczas jednej, krótszej niż standardowa, sesji ćwiczeń pobudzić praktycznie każdą grupę mięśni, przez co znacznie bardziej angażuje całe ciało i skraca czas potrzebny na wysiłek fizyczny.

Zajmująca się od dłuższego czasu tego typu treningami marka MEON EMS stosuje w tej dziedzinie najnowsze technologie i czerpie doświadczenie u źródła doskonałych efektów – intensywnych ćwiczeń fizycznych. Treningi te działają w taki sposób, iż każdy bodziec z body podłączonego do konektora uaktywnia dodatkowo odpowiednie partie mięśni podczas wymagającego zestawu ćwiczeń. Już po kilku sesjach (żeby zobaczyć efekty potrzeba jedynie kilku takich sesji) można cieszyć się zwiększoną siłą, poprawą sylwetki, lepszym samopoczuciem i większą sprawnością.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście + trzynaście =