Sposób życia i styl

Weselny dress code – co warto wiedzieć?

Wesele to wyjątkowa okazja, która wiąże się z szeregiem przygotowań. Mowa tutaj nie tylko o parze młodej, ale i o wszystkich bliskich, którzy zamierzają wspólnie z nią świętować tego dnia. Kluczową kwestią jest oczywiście odpowiedni ubiór. Czym kierować się podczas kompletowania stroju, aby zyskać pewność, że doskonale się zaprezentujemy i unikniemy nieporozumień? Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Czym powinna charakteryzować się idealna sukienka na wesele?

Panie powinny pamiętać o tym, aby wybierając sukienkę na wesele brać pod uwagę zasady, jakie narzuca ogólnie przyjęty weselny dress code. Najważniejszą z nich jest zrezygnowanie z białych i beżowych kreacji. Są one utrzymane w zbyt podobnym tonie co suknia ślubna i mogą być przez to źle odbierane przez pozostałych gości. Nie decydujmy się także na zakładanie sukienek, które są wyjątkowo krótkie lub posiadają bardzo duży dekolt. Nie chcemy przecież prezentować się zbyt wyzywająco, a musimy mieć na uwadze to, że na weselu są obecne osoby w różnym wieku. Świetnie sprawdzą się za to długie, zwiewne suknie, takie jak ta dostępna na stronie internetowej https://www.paris-pacan.pl/strona-glowna/282-zwiewna-sukienka-maxi-paris.html.

Panowie powinni z kolei upewnić się, że ich garnitury nie są zbyt ciasne ani zbyt krótkie. Znakomitym wyborem będą zwłaszcza te w odcieniach szarości i granatu. Czarne mogą bowiem prezentować się nieco przytłaczająco. Znakomitym pomysłem będzie również dostosowanie swojej stylizacji do estetyki przyjęcia. Inaczej bowiem ubierzemy się na wesele pod gołym niebem, a inaczej na uroczystość w eleganckiej sali.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 12 =