Boże Narodzenie – jak nakryć stół?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Boże Narodzenie – jak nakryć stół?

Święta Bożego Narodzenia to czas świętowania w gronie rodziny i przyjaciół. Jest to również czas, aby zebrać się wokół stołu obiadowego i cieszyć się pysznym posiłkiem razem.

Niezależnie od tego, czy organizujesz świąteczny obiad, czy idziesz do czyjegoś domu, oto kilka wskazówek, jak ustawić stół do tej świątecznej tradycji:

Mały element dekoracyjny

Zacznij od centralnego elementu. Jeśli na kolację zaprasza się więcej niż dwie osoby, należy wybrać taki element dekoracyjny, który będzie widoczny ze stołu w jadalni. Małe drzewko lub wieniec może być miłym dodatkiem do Twojego stołu, jeśli pasuje do Twojego motywu dekoracyjnego.

Obrus

Obrusy mogą być białe lub w biało-czerwoną kratkę, w zależności od preferencji. Możesz użyć zwykłego białego obrusu pod dekoracjami świątecznymi.

Talerze i naczynia

Wybierz odświętne talerze i naczynia. Jeśli organizujesz świąteczny obiad, rozważ użycie świątecznych talerzy, serwetek i sztućców do posiłku dla swoich gości. Te przedmioty sprawią, że twój stół będzie wyglądał bardziej świątecznie, a także stworzą przyjemną atmosferę dla ciebie i twoich gości podczas kolacji.

Miejsca

Wybierz ustawienia miejsc, które pasują do tematu twojej imprezy lub wydarzenia. Jeśli organizujesz formalne przyjęcie w domu, rozważ użycie formalnych nakryć, takich jak te używane w restauracjach lub hotelach. Jeśli Twoje wydarzenie jest swobodne lub nieformalne, wybierz zabawne ustawienia miejsc, takie jak te w kształcie bałwanów lub Mikołaja, zamiast zwykłych białych. 

Jeśli potrzebujesz czegoś, to sprawdź stronę: https://serwetkiudanusi.pl/bozonarodzeniowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kompresory i sprężarki bezolejowe – gdzie znajdują zastosowanie?
Kompresory i sprężarki bezolejowe – gdzie znajdują zastosowanie?
Kompresory i sprężarki bezolejowe (zwane również sprężarkami powietrza) znalazły uznanie w środowiskach, w których wymagane są wysokie częstotliwości przepływu powietrza. […]
Czy woda z dystrybutora jest szkodliwa?
Czy woda z dystrybutora jest szkodliwa?
Dystrybutory do wody to urządzenia, które można znaleźć w firmach, hotelach, a także placówkach medycznych. W ostatnim czasie w mediach […]
Jaki rodzaj zasłon najlepiej będzie pasować do pokoi hotelowych?
Jaki rodzaj zasłon najlepiej będzie pasować do pokoi hotelowych?
Wystrój pokoi hotelowych przekłada się na opinie gości o obiekcie. Poza eleganckim wyposażeniem warto również postawić na stylowe zasłony, które […]
Ostatnie wpisy