Sposób życia i styl

Co przygotować na bankiet?

Bankiet jest wystawnym i oficjalnym przyjęciem, które wymaga odpowiedniej oprawy. Warto zrobić sobie listę rzeczy, o które trzeba zadbać podczas organizacji, żeby o niczym nie zapomnieć.

Jedzenie i napoje

Niezbędną kwestią podczas bankietu jest zapewnienie kateringu. Tu istotne będą zarówno posiłki jak i napoje. Można zdecydować się na stół szwedzki lub posiłki podawane do stołów, albo wersję mieszaną np. dania główne podawane do stołów, a przekąski i przystawki w formie stołu szwedzkiego, który mógłby sąsiadować z barem. Karta napojów do ustalenia według gustu, natomiast w kwestii samego baru jeśli nie dysponują Państwo takim meblem pomocna może się okazać wypożyczalnia barów. Wybór jest ogromny, w grę wchodzą różne kształty, rozmiary, materiały, z których owe bary się wykonuje. Warto pomyśleć o odpowiednim dopasowaniu baru do wystroju i stylu wnętrza, w którym odbywa się bankiet.

Meble i inne kwestie poza kateringowe

Goście przewidziani na bankiecie muszą czuć się komfortowo i wygodnie. Należy pomyśleć o odpowiednich meblach. Wypożyczalnie mebli dysponują wszystkim czego możemy potrzebować. Oczywiście podstawowy zestaw to krzesła oraz stoły na wynajem. Do nich przydadzą się także obrusy, zastawa oraz drobne akcenty ozdobne, w tym charakterze najlepiej sprawdzają się piękne i uniwersalne kompozycje kwiatowe. Niezależnie od rozmiaru bankietu należy przygotować również bileciki dla wszystkich gości, dzięki którym odnajdą swoje miejsca. Taka praktyka okazuje się szczególnie pomocna przy większych przyjęciach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 7 =