Sposób życia i styl

Prezenty dla osób wierzących

Kupując komukolwiek prezent, stajemy przed dużym wyzwaniem. Chcemy, by obdarowana osoba cieszyła się z podarku, ale w czasach, gdy w sklepach wszystko jest dostępne na pstryknięcie palcami, wymyślenie oryginalnego upominku wcale nie jest takie łatwe, dlatego najlepiej skupić się zainteresowaniach i preferencjach adresata prezentu. Mając pewność, że nasz bliski jest mocno związany z wiarą oraz kościołem, być może radość sprawi mu rzecz nawiązująca do tej tematyki. 

Na rynku jest wiele różnego rodzaju obrazków ze świętymi, książek religijnych oraz dewocjonaliów biżuteryjnych, tak więc każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie. Dla młodzieży oazowej świetnym wyborem będą koszulki z chrześcijańskimi hasłami oraz płyty z muzyką katolicką, które możemy kupić naj https://szczescboze.com

Nietypowe prezenty religijne

Chcąc zaskoczyć nowoczesnego katolika, doskonałym pomysłem będą audiobooki religijne, których można słuchać aucie lub na spacerze, albo ciekawe filmy dokumentalne na tematy sakralne. Droższym, acz budzącym wiele pozytywnych emocji prezentem jest organizacja wycieczki do miejsc świętych lub sanktuariów. 

Ten typ podarunku wpisuje się w obecny trend na wręczanie wydarzeń, a nie rzeczy materialnych, jednak musimy się liczyć z dużym kosztem uzależnionym od destynacji podróży. Licheń lub Częstochowa, która może zachwycić osoby starsze będzie tańszą opcją, ale nie zrobi wrażenia na ludziach młodych, dla których świetną i rozwijającą okazją do poznania innych kultur okaże się odwiedzenie np. Fatimy. Bilety na koncerty zespołów chrześcijańskich również świetnie sprawdzą się w przypadku nastolatków, a ich cena jest zdecydowanie bardziej przystępna niż sfinansowanie pielgrzymki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 4 =