Sposób życia i styl

Jakie odżywki stosować na przesuszone włosy?

Aby nasze włosy wspaniale się prezentowały i stwarzały możliwość wykonywania wielu fryzur, muszą być we właściwej kondycji. Co to oznacza? Przede wszystkim brak rozdwojonych końcówek i wysoki poziom nawilżenia. Przesuszone włosy źle się układają i niezbyt dobrze prezentują. Jak skutecznie zadbać o regenerację swoich kosmyków? Najrozsądniej będzie zaopatrzyć się w potrzebne kosmetyki.

Moc naturalnych składników

W przypadku włosów przesuszonych najlepiej sprawdzą się intensywnie regenerujące odżywki. Jak je rozpoznać? Najczęściej producenci umieszczają na opakowaniu produktu informację, że został on zaprojektowany z myślą o posiadaczkach włosów suchych i zniszczonych. Sięgajmy po środki, które posiadają w swoim składzie wiele olejków, keratynę oraz wyciągi roślinne. Zawarte w nich witaminy i inne substancje nawilżą włosy i wygładzą ich strukturę, nadając pięknego połysku. Znakomitym pomysłem będzie zakup specjalnych, profesjonalnych odżywek, które są stosowane w salonach fryzjerskich.

Jeśli chodzi o sklep fryzjerski Szczecin jest miastem, w którym znajdziemy wiele tego rodzaju placówek oferujących wspomniane specyfiki. Ciekawą opcją będzie zakup odżywki do spłukiwania, którą będziemy nakładać po myciu włosów, jak i takiej, której nie trzeba spłukiwać i która jest dostępna w formie aerozolu. Możemy również zakupić odżywkę, którą nakłada się na przesuszone włosy na kilkanaście minut. Zapewni nam głębokie odżywienie i pomoże cieszyć się zdrowymi, znakomicie układającymi się włosami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 4 =