Dom i wnętrze

Wyjątkowe pomysły na dekorację mieszkania

Własny dom lub mieszkanie to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie i dobrze. To w nim spędzamy najwięcej czasu, dlatego chcemy, aby było dla nas funkcjonalne i przytulne. To w nim odpoczywamy i relaksujemy się oraz spędzamy czas z najbliższymi. Warto zatem zadbać o jego wygląd i zatroszczyć się o oryginalne dekoracje, które wprowadzą ciepłą atmosferę.

Tryptyki i ramki na zdjęcia

Puste ściany zdecydowanie nie sprzyjają przytulnym wnętrzom. Otul je wyjątkowymi ozdobami, które podkreślą styl wnętrza i dodadzą uroku. Ciekawym rozwiązaniem są tryptyki, czyli obrazy podzielone najczęściej na trzy części. Mogą być sporych rozmiarów, co z pewnością rozwiąże problem dużych pustych ścian. Trzy części przedstawiające jeden krajobraz to świetna dekoracja dla osób lubiących oryginalne aranżacje. Dla tych, którzy lubią spersonalizowane ozdoby, dobrym pomysłem jest własnoręczne zrobienie tryptyka z ramek i zdjęć lub zawieszenie ich w dowolnej kompozycji.

Kwiaty i dekoracje kwiatowe

Półki i stoliki to idealne miejsce na umieszczenie czegoś, co ożywi wnętrze i sprawi, że będzie ono przyjemne dla oka. W tym celu można stworzyć wyjątkową własnoręcznie robioną ozdobę z użyciem główek kwiatów sztucznych dostępnych na https://adkor-kwiaty.pl/kategoria-produktu/sztuczny-kwiat-wyrobowy-glowki-kwiatowe/. Wystarczy kupić szklany pojemnik – wazon, butelkę, miskę czy słoik – i stworzyć kompozycję z kolorowych kwiatów. W towarzystwie z ozdobnymi kamieniami, wstążkami czy innymi akcesoriami dostępnymi chociażby w kwiaciarniach i pasmanteriach można stworzyć niesamowitą dekorację, która wprowadzi do mieszkania powiew świeżości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =