Hobby i sport

Czego można się nauczyć na szkoleniu spadochronowym?

Najważniejszą rzeczą, jakiej możesz się nauczyć podczas szkolenia spadochronowego jest to, że rzeczy, których najbardziej się boisz, często nie są tak złe, jak się wydaje. Strach przed wysokością, na przykład, jest jednym z najczęstszych lęków, na które cierpią ludzie. Ale kiedy jesteś przypięty do spadochronu i unosisz się w dół na ziemię, nie jest to wcale straszne. W rzeczywistości jest to piękne!

Szkolenie spadochronowe to jeden z najbardziej ekscytujących kursów, jakie możesz odbyć. Jest to również jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy, które możesz zrobić w swoim życiu!

Czego nauczysz się podczas szkolenia spadochronowego:

Wiedza

Dowiesz się o aerodynamice, pogodzie i nawigacji, a także o historii lotnictwa. Zdobędziesz również wiedzę na temat sprzętu spadochronowego używanego przez współczesnych spadochroniarzy.  Jak bezpiecznie skakać i lądować. Jak kontrolować prędkość opadania, aby nie doznać obrażeń lub śmierci podczas lądowania na ziemi. Jak skutecznie używać spadochronu w sytuacjach awaryjnych, takich jak ucieczka z płonącego samolotu.

Pewność siebie

Zyskasz pewność siebie w zakresie umiejętności sterowania spadochronem w różnych warunkach pogodowych, lądowaniach i sytuacjach awaryjnych.

Komunikacja

Nauczysz się jak efektywnie komunikować się z instruktorem i innymi skoczkami podczas szkolenia w locie swobodnym i na czaszy.

Szkolenia spadochronowe Wrocław, to miasto, gdzie odbywa się ich bardzo wiele.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + jedenaście =