Sposób życia i styl

Jak się ubrać na wesele jako gość?

Jedna z podstawowych zasad weselnego savoir-vivre mówi, że ubrać należy się z elegancją i dostojeństwem pasującym do wzniosłości chwili, ale tak, by nie przyćmić panny młodej. Jak tego dokonać, gdy nie lubisz klasycznych koktajlowych sukienek, albo nie masz jeszcze żadnego pomysłu, co na siebie założyć?

Dla kogo elegancka garsonka?

Garsonki na wesele mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, gdy szukasz czegoś eleganckiego i wygodnego zarazem. Wbrew pozorom taka stylizacja nie musi być nudna, sztywna i zbyt formalna na tę okoliczność. Klasyczna biała koszula założona pod marynarkę dopełni kreacji, a najważniejsze mogą okazać się dodatki, w tym wieczorowy kapelusz, torebka i biżuteria, które określą Twój charakter i indywidualny styl.

Garsonki polecane są zarówno matkom panien młodych, druhnom, jak i wszystkim innym kobietom zaproszonym w tym uroczystym dniu. Niezależnie od wieku, czy budowy ciała, każda pani znajdzie komplet dla siebie i będzie mogła poczuć się szykownie i elegancko przy weselnym stole i swobodnie na parkiecie.

Dobrze skrojona garsonka może być asem w rękawie dla kobiet puszystych lub takich, które chciałyby strojem zakryć większy brzuszek, nadmiarowe kilogramy lub inne niedoskonałości figury.  Żadna pani nie musi ograniczać się przy tym do klasycznej wersji spódnicy z marynarką, czy żakietem. Współczesne garsonki mogą składać się też ze spodni z dopasowaną do nich górą. Założone do całości szpilki wydłużą sylwetkę, optycznie wyszczuplą i sprawią, że i takiej stylizacji nie będzie brakowało charakteru i kobiecości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × 1 =