Jak zadbać o swoje ciało od środka?
Medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak zadbać o swoje ciało od środka?

Słynne powiedzenie „Jesteś tym, co jesz” nie wzięło się znikąd. Nie od dziś wiadomo, że codzienna dieta oraz towarzysząca jej suplementacja ma ogromny wpływ na zdrowie, samopoczucie, a także wygląd zewnętrzny. Warto więc sięgać po sprawdzone produkty, które pozwolą nieco uzupełnić lub wzbogacić jadłospis.

Suplementy, po które warto sięgać

Na wstępie należy zaznaczyć, że przypadku leczonych farmakologiczne schorzeń, suplementy mogą jedynie wspomóc organizm. Istnieje jednak grono produktów, które są wysoce uniwersalne i będą odpowiednie niemal dla każdego. Warto słuchać swojego organizmu i zastanowić się, czego mu w danym momencie brakuje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać badania wykazujące niedobory. Wówczas droga jest znacznie ułatwiona. Wszystkie propozycje znajdziesz na stronie: https://inkospor.pl/.

  • multiwitaminy – to propozycja dla tych, którzy nie chcą łykać zbyt wielu tabletek naraz. Zawierają kompleks witamin pochodzących z warzyw i owoców oraz niezbędne substancje odżywcze, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu
  • l-karnityna – może okazać się pomocna w przypadku walki o piękną sylwetkę. Potocznie zwana „spalaczem tłuszczu”, wspiera redukcję tkanki tłuszczowej.
  • guarana – dedykowana osobom, które potrzebują porządnej dawki energii w ciągu dnia. Może okazać się dobrym substytutem porannej kawy. Wpływa także na zwiększenie koncentracji.
  • napoje izotoniczne – świetny zamiennik wysokokalorycznych napojów gazowanych! Szybko uzupełnia utracone z organizmu płyny, a ponadto zawiera dawkę witamin.
  • magnez – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu mięśniowego i sercowo-naczyniowego. Szczególnie ważny dla osób z jego niedoborem, gdyż jego brak przekłada się na zmniejszenie wydolności fizycznej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie rodzaje materacy możemy spotkać w sklepach?
Jakie rodzaje materacy możemy spotkać w sklepach?
W przeszłości materace były wykonane z pianki lub sprężyny. Ale teraz na rynku jest wiele rodzajów i marek materacy. Musisz […]
Nabycie prawa własności przez zasiedzenie
Nabycie prawa własności przez zasiedzenie
Zasiedzenie jest rodzajem nabycia prawa do danej nieruchomości na skutek jej długotrwałego używania. Wbrew powszechnej opinii nie chodzi tu jednak […]
Jakie korzyści można odnieść z posiadania 15 calowego monitora?
Jakie korzyści można odnieść z posiadania 15 calowego monitora?
W dziedzinie technologii istnieje tendencja do tworzenia coraz to większych urządzeń, które mają gwarantować jeszcze lepszy komfort użytkowania i wyjątkowa […]
Ostatnie wpisy