Jak zadbać o swoje ciało od środka?
Medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak zadbać o swoje ciało od środka?

Słynne powiedzenie „Jesteś tym, co jesz” nie wzięło się znikąd. Nie od dziś wiadomo, że codzienna dieta oraz towarzysząca jej suplementacja ma ogromny wpływ na zdrowie, samopoczucie, a także wygląd zewnętrzny. Warto więc sięgać po sprawdzone produkty, które pozwolą nieco uzupełnić lub wzbogacić jadłospis.

Suplementy, po które warto sięgać

Na wstępie należy zaznaczyć, że przypadku leczonych farmakologiczne schorzeń, suplementy mogą jedynie wspomóc organizm. Istnieje jednak grono produktów, które są wysoce uniwersalne i będą odpowiednie niemal dla każdego. Warto słuchać swojego organizmu i zastanowić się, czego mu w danym momencie brakuje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać badania wykazujące niedobory. Wówczas droga jest znacznie ułatwiona. Wszystkie propozycje znajdziesz na stronie: https://inkospor.pl/.

  • multiwitaminy – to propozycja dla tych, którzy nie chcą łykać zbyt wielu tabletek naraz. Zawierają kompleks witamin pochodzących z warzyw i owoców oraz niezbędne substancje odżywcze, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu
  • l-karnityna – może okazać się pomocna w przypadku walki o piękną sylwetkę. Potocznie zwana „spalaczem tłuszczu”, wspiera redukcję tkanki tłuszczowej.
  • guarana – dedykowana osobom, które potrzebują porządnej dawki energii w ciągu dnia. Może okazać się dobrym substytutem porannej kawy. Wpływa także na zwiększenie koncentracji.
  • napoje izotoniczne – świetny zamiennik wysokokalorycznych napojów gazowanych! Szybko uzupełnia utracone z organizmu płyny, a ponadto zawiera dawkę witamin.
  • magnez – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu mięśniowego i sercowo-naczyniowego. Szczególnie ważny dla osób z jego niedoborem, gdyż jego brak przekłada się na zmniejszenie wydolności fizycznej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Apple vs inne marki – czyli jak wybrać komputer stacjonarny
Apple vs inne marki – czyli jak wybrać komputer stacjonarny
Praca czy rozrywka? Decydując się na kupno komputera stacjonarnego, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, do czego ma nam posłużyć taki […]
Jak wybrać właściwy rozmiar koperty bąbelkowej?
Jak wybrać właściwy rozmiar koperty bąbelkowej?
Choć pakowanie przesyłek może pozornie wydawać się proste, to jednak takie nie jest i w sposobach pakowania może wyniknąć całkiem […]
Podstawowe ćwiczenia na bóle pleców
Podstawowe ćwiczenia na bóle pleców
Ból pleców to współcześnie dosyć powszechna dolegliwość, która może dotknąć każdego z nas. Jest ona spowodowana m.in. częstym siedzeniem w […]
Ostatnie wpisy