Jakie kwestie należy uwzględnić przy zakupie trumny dla osoby zmarłej?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie kwestie należy uwzględnić przy zakupie trumny dla osoby zmarłej?

Przy zakupie trumny dla osoby zmarłej należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. 

Rozmiar

Pierwszą z nich jest rozmiar trumny. Istnieją trzy standardowe rozmiary szkatułek:

1) Standardowa: Ten rozmiar ma szerokość i długość około 20 cali i 24 cale, odpowiednio. Jest idealny dla osób, które mają 5 stóp 10 cali wzrostu lub mniej.

2) Cremation: Ten rodzaj trumny ma szerokość i długość odpowiednio 18 cali i 22 cale. Najlepiej nadaje się dla osób, które mają 5 stóp 9 cali wzrostu lub mniej.

3) Podwójna: Ta trumna ma szerokość i długość 36 cali i 60 cali, odpowiednio. Może pomieścić dwa ciała, które są ułożone obok siebie lub jedno ciało, które jest ułożone na górze innego.

Materiał 

Drugim czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie trumny jest jej skład materiałowy. W procesie produkcji stosuje się wiele różnych materiałów, w tym drewno, stal i plastik (lub PCV). Każdy materiał ma swoje zalety i wady, więc należy dokładnie zbadać każdą opcję przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Cena 

Cena trumny różni się w zależności od użytych materiałów i jakości wykonania. Należy jednak pamiętać, że droższe nie musi oznaczać lepsze. Jeśli nie masz dużo pieniędzy, ale nadal chcesz mieć ładną trumnę, są dostępne niedrogie opcje. Poszukaj szkatułek wykonanych z mniej kosztownych materiałów, takich jak tektura lub drewno prasowane zamiast metalu lub mahoniu. Możesz również być w stanie znaleźć oferty online, takich jak np. https://www.kulmapogrzeby.pl/trumny/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co zabrać ze sobą na targi firmowe?
Co zabrać ze sobą na targi firmowe?
Targi firmowe to wydarzenie, na którym możemy świetnie się wypromować. Nic dziwnego więc, że przyciągają one sporą liczbę firm, a […]
Okrycia wierzchnie damskie na zimę – co wybrać?
Okrycia wierzchnie damskie na zimę – co wybrać?
Wybór odpowiedniego okrycia wierzchniego na zimę nie jest łatwy. Trzeba wziąć pod uwagę zapowiedzi jaka ma być kolejna zima: ciepła, […]
Jakie meble nadają się do sklepu odzieżowego?
Jakie meble nadają się do sklepu odzieżowego?
Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego sklepu są meble. To one w ogromnym stopniu wpływają na wygląd lokalu, dlatego warto […]
Ostatnie wpisy