Sposób życia i styl

Jakie zabiegi oferują salony kosmetyczne?

Z upływem czasu zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w zaciszu własnego domu przestają być satysfakcjonujące. Warto wówczas wybrać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Takie miejsca oferują różnorodne specjalistyczne zabiegi, które mają na celu upiększyć ciało i sprawić, że kobieta poczuje się w pełni zadowolona, odświeżona i zregenerowana. Większość omawianych salonów jest wyposażonych w wysokiej jakości urządzenia, gwarantujące spektakularny efekt końcowy i bezpieczeństwo – mowa tutaj np. o rozbudowanych kombajnach kosmetycznych, frezarkach, laserach czy sterylizatorach. 

Wszystko zależy od naszych potrzeb – wybór jest ogromny 

Każdy salon kosmetyczny oferuje nieco inny zakres usług, ale są pewne zabiegi uniwersalne, do których zaliczamy oczyszczanie twarzy, wykonywanie makijażu (zarówno zwykłego, jak i permanentnego), manicure, pedicure, regulację brwi czy depilacją woskiem. Nieco mniej popularnym zabiegiem jest wygładzanie zmarszczek, polegające na wprowadzaniu bezpośrednio pod skórę specjalnej igły, przez którą są przesyłane impulsy elektryczne. Mają one na celu pobudzić tkankę do zwiększonej produkcji lipidów, a także białka, co powoduje znaczne spłycenie zmarszczek.

Sporym powodzeniem wśród klientek cieszy się również: zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy, jonofreza (silne nawilżenie i odżywienie skóry z użyciem substancji aktywnych), lifting całego ciała (usuwanie rozstępów), wygładzanie skóry szyi oraz dekoltu, oxybrazja (in. peeling wodnotlenowy, czyli bardzo intensywne złuszczanie martwego naskórka), mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny oraz mezoterapia głowy. Wymienione zabiegi są wykonywane zawsze z wykorzystaniem w pełni profesjonalnego sprzętu i kosmetyków. Takie produkty znajdziemy choćby w tej internetowej hurtowni: https://www.mar-kos.pl/pl/118-lakiery-hybrydowe

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście − trzy =