Sposób życia i styl

Modne skórzane dodatki dla mężczyzn

Skórzane dodatki dla mężczyzn to atrybuty zadbanego, eleganckiego mężczyzny. Jeśli chcesz podążać za obowiązującymi kanonami mody lub sprawiać wrażenie eleganckiego człowieka, to w Twojej szafie nie powinno zabraknąć skórzanych akcesoriów, które nie tylko świadczą o klasie i majętności, ale też są trwałe i odporne na uszkodzenia.

 

Które dodatki warto mieć?

Rękawiczki wyprodukowane z dobrej jakości skóry, to absolutna podstawa tej zimy. Każdy z nas wie, jak reagują dłonie na niską temperaturę: stają się szorstkie i suche. Aby temu zapobiec, wystarczy zakupić rękawiczki ocieplane od wewnątrz. Skóra powoduje izolację ciepła, a jednocześnie chroni przed poceniem. Wybór koloru uzależniony jest od pozostałych elementów. O ile brąz dobrze komponuje się z granatem, o tyle czerń powinna być spójna z pozostałymi dodatkami.

Skórzany portfel wypchany po brzegi pieniędzmi i dokumentami dawno przestał być modny. Obecnie liczy się smukły model, nie wskazujący bezpośrednio na jego zawartość. Popularny model slim nie zawiera dodatkowych zdobień ani zapięć, jego wygląd jest bardzo minimalistyczny i zawiera niezbędne minimum, czyli wewnętrzne kieszenie. W ten sposób ograniczona jest ewentualna powierzchnia i nadmierna ekspozycja portfela.

Paski męskie to kanon każdej stylizacji, jednak każdy elegancki mężczyzna wie, że najlepiej stosować się zasady trzech pasków. Co to oznacza? Absolutnym minimum jest posiadanie trzech rodzajów paska: eleganckiego, codziennego i do garnituru. Model elegancki może być w klasycznych barwach: brązu lub czerni. Natomiast specjalne wytyczne dotyczą paska do garnituru. Przede wszystkim powinien być cienki i wykończony srebrnym zapięciem. Codzienny pasek może być bardziej swobodny.

Jeden Komentarz

  1. No ja własnie widziałem na FB kilka reklam portfeli i chyba się muszę tematem zainteresować, co wybrać, bo mój po 5 latach już nie wygląda zbyt reprezentacyjnie 😀

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 16 =