Sposób życia i styl

Na czym polega zabieg laminacji rzęs lub brwi?

Zabiegiem, który coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje swoim klientom jest laminacja. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla osób, które pragną cieszyć się pięknym wyglądem, ale nie mogą poddać się bardziej skomplikowanemu procesowi np. przedłużania. Dzięki takiej usłudze oko staje się bardziej podkreślone i zyskuje nowy wygląd.

Jakie efekty daje zabieg laminacji?

Do zabiegu laminacji używa się keratyny, a efekty utrzymują się do dwóch miesięcy. Dzięki niemu włoski stają się ciemniejsze i bardziej wyraźne. Rzęsy są bardziej podkręcone i wyglądają jak po użyciu zalotki, zaś keratyna pozostawia na nich osłonkę, która chroni przed niekorzystnym działaniem promieni UV, wilgocią i składnikami drażniącymi, które mogą znajdować się w kosmetykach.

Cały proces trwa około 90 minut. Najpierw na rzęsy nakłada się specjalny wałek, a następnie przygotowuje je do farbowania. Ostatnim krokiem jest dopiero laminacja. Po całym zabiegu włoski stają się mocne, elastyczne i pełne głębokiego koloru. Można je malować tuszem i zmywać produktami do demakijażu, a woda i promienie słoneczne nie niszczą finalnego wyglądu.

Ostateczne efekty laminacji zależne są od ogólnej struktury naszych włosów. Poszukując miejsca, które świadczy taką usługę warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie https://21lashes.pl/laminacja-rzes/. Metoda ta jest idealna dla wszystkich, którzy pragną posiadać naturalne, ale podkreślone rzęsy. Z kolei brwi po laminacji są ujarzmione i nadają wyrazistego charakteru całej twarzy i nie wymagają już dodatkowego malowania.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × 1 =