Sposób życia i styl

Plecak z Bullerbyn – czy hygge przeszło także na projekt plecaków?

Odpowiednie wyposażenie snowbordzisty jest niezwykle ważne. Zwłaszcza wtedy, gdy chodzi zarówno o jego wygodę, jak i bezpieczeństwo. To właśnie dlatego warto dobrać sprawdzone dodatki najwyższej jakości. Wśród nich z całą pewnością musi znaleźć się wygodny oraz pakowny plecak, który pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Ostatnio w modzie są plecaki zachowane w skandynawskim stylu, które przede wszystkim charakteryzują się ogromną prostotą.

Czym charakteryzują się skandynawskie plecaki?

Jednym z przykładów skandynawskiego stylu, z całą pewnością jest plecak Burton. Dodatkowo jest to wręcz idealny plecak dla snowboardzisty, ponieważ jest bardzo pojemny i wytrzymały, a po jego bokach, jak i w środku znajduje się wiele przegródek, które jak najbardziej wpływają na jakość tego towaru. Skandynawskie plecaki wykonane są zazwyczaj z materiałów niezwykle wytrzymałych. W końcu muszą one przetrzymać zarówno deszcz, jak i śnieg. To dlatego musi być to materiał w 100% wodoodporny.

Przeglądając snowboard sklep, koniecznie należy zwrócić uwagę także na kroje. Najpraktyczniejsze będą te przypominające prostą bryłę, czyli plecak, który jest dość wąski, ale wysoki. Dzięki temu pakowanie się będzie znacznie ułatwione, ponieważ można rozkładać rzeczy warstwami i tym samym rozkładać ciężar. Wskazane jest także, aby plecak w stylu skandynawskim posiadał odpowiednią kolorystykę. Doskonałym wyborem są odcienie neutralne, takie jak granat lub wszelkiego rodzaju brązy i szarości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =