Radca prawny – jakie usługi świadczy?
Biznes Rynek Finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Radca prawny – jakie usługi świadczy?

Jeśli stoisz przed problemem prawnym, ważne jest, aby wiedzieć, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz. Radca prawny może pomóc w różnych kwestiach we wszystkich dziedzinach prawa, w tym prawa rodzinnego, obrony karnej i sporów cywilnych.

Prawnik może reprezentować Cię w sądzie i pomóc Ci rozwiązać spory poprzez negocjacje lub spory z przeciwnikiem. Mogą również doradzić, jak najlepiej postępować w danej sprawie.

Jakie usługi świadczy radca prawny?

Radca prawny zapewnia wszystkie rodzaje porad prawnych, w tym:

Usługi w zakresie spraw cywilnych 

Usługi te obejmują pozwy związane z prawem gospodarczym, sporami kontraktowymi, prawami własności, testamentami i majątkami oraz innymi.

Usługi w zakresie prawa rodzinnego 

Usługi te obejmują postępowania rozwodowe, kwestie opieki nad dziećmi i doradztwo w zakresie wsparcia rozwodowego.

Usługi obrony karnej 

Usługi te obejmują obronę kogoś oskarżonego o popełnienie przestępstwa w sądzie lub doradzanie mu, jak najlepiej postępować, jeśli został już aresztowany za przestępstwo.

Usługi w zakresie prawa gospodarczego 

Usługi te obejmują pomoc przedsiębiorstwom w zawieraniu umów z pracownikami lub klientami; doradztwo w zakresie korzystania z własności intelektualnej; tworzenie struktur korporacyjnych; sporządzanie umów o pracę; rozstrzyganie sporów pomiędzy udziałowcami i rozwiązywanie sporów pomiędzy udziałowcami dotyczących decyzji w zakresie zarządzania firmą; rozwiązywanie sporów pomiędzy udziałowcami dotyczących praw do dystrybucji akcji; rozwiązywanie kwestii związanych z ładem korporacyjnym.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, to koniecznie sprawdź stronę internetową: https://lutnicki.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak filmować dronem?
Jak filmować dronem?
Drony, czyli bezzałogowe statki powietrze dają ogromne możliwości. Obecnie są najczęściej wykorzystywane do robienia zdjęć z powietrza oraz nagrywania filmów. […]
Specjalistyczne garnki dla gastronomii
Specjalistyczne garnki dla gastronomii
Restauracja to miejsce, które musi być wyposażone w solidne naczynia przeznaczone do przygotowywania rozmaitych potraw. Niezbędne są w szczególności specjalistyczne […]
Jak efektownie i stylowo zadbać o wystrój swojego tarasu?
Jak efektownie i stylowo zadbać o wystrój swojego tarasu?
Taras stanowi dodatkową przestrzeń, która idealnie nadaje się do porannego wypicia kawy, czytania książki lub rozmowy z domownikami bądź gośćmi. […]
Ostatnie wpisy