Wyjazd do Holandii – Jak tam dojechać?
Hobby i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyjazd do Holandii – Jak tam dojechać?

Holandia jest popularnym celem turystycznym a sposobów na dotarcie tam jest wiele. Można lecieć bezpośrednio z Polski do Amsterdamu lub innego miasta w Holandii. Można też pojechać pociągiem z Warszawy i Krakowa, albo przejechać całą drogę z Gdańska. Jeśli nie wiesz, który środek transportu wybrać, to jesteś w dobrym miejscu! Czytaj dalej a się dowiesz.

Samolot

Najpopularniejszym sposobem na dotarcie do Holandii jest samolot. Istnieje wiele bezpośrednich połączeń lotniczych z polskich miast, takich jak Warszawa czy Kraków, na lotnisko Schiphol w Amsterdamie. Możesz również wziąć lot z Gdańska lub Poznania, który wyląduje na lotnisku w Eindhoven. Niektóre linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air.

Autobus

Można również wybrać się autobusem z Polski. Jest wiele firm, które oferują bezpośrednie połączenia, jak Przewozy Regionalne, Polski Bus, czy Dagmas. Tego ostatniego znajdziesz na stronie: http://www.dagmas.pl/busy,do,holandii,chojnice.html. Podróż potrwa około 12 godzin, a cena zaczyna się od 80 zł za osobę.

Samochód

Jeśli masz samochód, możesz pojechać do Holandii samochodem. Konieczne będzie wcześniejsze wyrobienie międzynarodowego prawa jazdy, co w Polsce jest łatwe i niedrogie. Podróż potrwa około 10 godzin i będzie kosztować około 150 zł od osoby.

Pociąg

Najszybszym sposobem na podróż z Polski do Holandii pociągiem jest przejazd szybkim pociągiem. Istnieje wiele opcji, w tym pociągi EuroCity (EC) i Intercity (IC). Podróż potrwa około 6 godzin i będzie kosztować około 300 zł za osobę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ozdoby do salonu, które nie zajmują miejsca
Ozdoby do salonu, które nie zajmują miejsca
By nadać salonowi wyjątkowego charakteru i elegancji, sięgamy po wiele ozdób. Nie chcemy jednak osiągnąć efektu w którym pomieszczenie wyda […]
Czym i jak ciąć szkło?
Czym i jak ciąć szkło?
Cięcie szkła nie musi być tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Pomimo kruchego materiału można je ciąć prostymi i łatwo […]
Jak bezpiecznie wykonywać pracę na wysokości?
Jak bezpiecznie wykonywać pracę na wysokości?
Praca na wysokości wiąże się ze szczególnie dużym ryzykiem dla zdrowia i ochrony życia pracownika oraz powinności pracodawcy, by taką […]
Ostatnie wpisy