Jak rozliczany jest czas pobytu dziecka w żłobku?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak rozliczany jest czas pobytu dziecka w żłobku?

Zarządzanie żłobkiem nie jest zadaniem łatwym. Aby w znacznym stopniu je usprawnić, należy zamontować w budynku specjalny system gwarantujący precyzyjną ewidencję oraz rozliczanie opłat za przebywanie maluchów w placówce. Dzięki niemu rodzice nie muszą dopłacać za ponadnormatywny czas spędzony przed ich pociechę w żłobku. To rozwiązanie zdyscyplinuje też tych opiekunów, którzy nie respektują zadeklarowanego wcześniej czasu pobytu.

Innowacyjne rozwiązanie 

System zarządzania czasem pobytu dziecka w żłobku może przyjmować różne formy, ale najskuteczniejsza jest tzw. bi rejestracja. Mechanizm ten składa się z rejestratora wyposażonego w ekran dotykowy, zasilacza oraz oprogramowania, które odpowiada za generowanie specjalnych raportów dotyczących pobytu maluchów w placówce. Urządzenie główne precyzyjnie rejestruje moment wejścia i wyjścia ze żłobka. Działa na takiej zasadzie, że rodzice przybliżają do niego identyfikator w postaci karty zbliżeniowej albo breloczka, a informacja jest zapisywana w pamięci. Co istotne, taki system może być rozbudowany o kolejne punkty i autonomiczne urządzenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Drobiazgi do domu, które zmienią jego oblicze i panującą atmosferę
Drobiazgi do domu, które zmienią jego oblicze i panującą atmosferę
Mieszkanie to nie tylko miejsce, do którego wraca się po pracy, by spożywać w nim posiłki i spać, ale przede […]
Jak zapobiegać włamaniom?
Jak zapobiegać włamaniom?
Nieustanne doniesienia o kradzieżach w okolicy, w której mieszkamy, budzą w nas niepokój i nie pozwalają spokojnie spać, o wyjazdach […]
Jak osiągnąć naturalny połysk włosów?
Jak osiągnąć naturalny połysk włosów?
Każdej z nas zależy na tym, by nasze włosy były piękne, dobrze ułożone oraz lśniące. Nie ma w tym nic […]
Ostatnie wpisy