Medycyna

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej – czy jest to możliwe bez ćwiczeń?

Chcesz schudnąć, ale nie masz czasu na wysiłek fizyczny, a może ćwiczenia nie przynoszą pożądanego efektu i borykasz się z cellulitem? Liposukcja ultradźwiękowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na czym polega zabieg i jakie są jego zalety. Z tego artykułu zaczerpniesz najważniejszych informacji.

Na czym polega zabieg liposukcji ultradźwiękowej

Liposukcja ultradźwiękowa jest bezinwazyjnym zabiegiem o działaniu wyszczuplającym. Wybrana partia ciała zostaje poddana działaniu ultradźwięków z zewnętrznego źródła. Przy pomocy fal o odpowiednim natężeniu komórki tłuszczowe są skutecznie rozbijane i redukowane. Uległe zniszczeniu produkty rozpadu tłuszczu są błyskawicznie transportowane do wątroby, gdzie podlegają dalszemu rozkładowi, a następnie wydaleniu. Zabieg jest bezpieczny dla zdrowia. i całkowicie bezbolesny.

Jakie są zalety liposukcji ultradźwiękowej?

Liposukcja ultradźwiękowa posiada wiele cennych zalet, które doceni płeć piękna. Zabieg widocznie wpływa na zmniejszenie obwodów poszczególnych partii ciała, a także wspaniale modeluje sylwetkę i redukuje cellulit. Świetnie działa na poprawę kondycji skóry, zwiększając jej elastyczność i jędrność. Liposukcja korzystnie wpływa na układ nerwowy, łagodzi bóle mięśni i stawów, a także poprawia krążenie krwi.

Wypróbuj skutecznego zabiegu jakim jest liposukcja ultradźwiękowa i ciesz się piękną, jędrną i zdrową skórą! Przekonaj się sama umawiając zabieg przy pomocy strony internetowej: https://proderma-clinique.pl/liposukcja-ultradzwiekowa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − trzy =