Jak założyć folię do przyciemniania szyb?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak założyć folię do przyciemniania szyb?

Przyciemnianie szyb to świetny sposób na ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz na zmniejszenie temperatury wewnątrz samochodu. Montaż folii okiennej może być trudny, jeśli nigdy tego nie robiłeś. Dowiedz się, jak założyć folię krok po kroku.

  1. Zmierz okna w swoim pojeździe. Użyj taśmy mierniczej, aby sprawdzić, jaką powierzchnię zajmuje każde okno, a następnie zapisz te pomiary, aby móc je wykorzystać w przyszłości.
  2. Wybierz odpowiednią folię ze strony: https://foliggo.com/oferta/folie-matowe-i-dekoracyjne/, na której znajdziesz różne rodzaje produktów dostosowane do Twoich potrzeb.
  3. Wyczyść dokładnie okna wodą z mydłem lub alkoholem i ręcznikami papierowymi. Brud powoduje powstawanie pęcherzyków powietrza w folii i utrudnia jej płynne nakładanie. Następnie użyj miękkiej szmatki, aby usunąć nadmiar wody, upewniając się, że między folią a powierzchnią szkła nie ma wilgoci.
  4. Usuń powoli papier podkładowy, jednocześnie odklejając folię od jej krawędzi. Zwróć uwagę, czy podczas zdejmowania folii z papieru nośnego pod folią nie tworzą się pęcherzyki powietrza. Jeśli się pojawią, użyj jakiegoś przedmiotu, aby je wygładzić przed dalszą instalacją.
  5. Folie do przyciemniania szyb należy nakładać jednym płynnym ruchem, zaczynając od górnej krawędzi szyby w kierunku dolnej krawędzi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przegląd najbardziej odpornych na uszkodzenia materiałów wykorzystywanych na etui telefonów komórkowych
Przegląd najbardziej odpornych na uszkodzenia materiałów wykorzystywanych na etui telefonów komórkowych
Głównym zadaniem etui na telefon komórkowy jest ochrona smartfona przed uszkodzeniami. Zapewniany poziom zabezpieczenia zależy jednak w dużym stopniu od […]
Jaki zbiornik na ścieki wybrać?
Jaki zbiornik na ścieki wybrać?
Beton czy tworzywo sztuczne W miejscach, w których nie ma kanalizacji, ścieki powstające w gospodarstwie domowym najprościej odprowadzać do bezodpływowych […]
Jakie cechy powinny spełniać części potrzebne do montażu?
Jakie cechy powinny spełniać części potrzebne do montażu?
Współczesne budownictwo, przemysł maszynowy, a nawet komputerowy nie byłby możliwy gdyby nie obecność na rynku różnego rodzaj części i detali […]
Ostatnie wpisy