Jak założyć folię do przyciemniania szyb?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak założyć folię do przyciemniania szyb?

Przyciemnianie szyb to świetny sposób na ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz na zmniejszenie temperatury wewnątrz samochodu. Montaż folii okiennej może być trudny, jeśli nigdy tego nie robiłeś. Dowiedz się, jak założyć folię krok po kroku.

  1. Zmierz okna w swoim pojeździe. Użyj taśmy mierniczej, aby sprawdzić, jaką powierzchnię zajmuje każde okno, a następnie zapisz te pomiary, aby móc je wykorzystać w przyszłości.
  2. Wybierz odpowiednią folię ze strony: https://foliggo.com/oferta/folie-matowe-i-dekoracyjne/, na której znajdziesz różne rodzaje produktów dostosowane do Twoich potrzeb.
  3. Wyczyść dokładnie okna wodą z mydłem lub alkoholem i ręcznikami papierowymi. Brud powoduje powstawanie pęcherzyków powietrza w folii i utrudnia jej płynne nakładanie. Następnie użyj miękkiej szmatki, aby usunąć nadmiar wody, upewniając się, że między folią a powierzchnią szkła nie ma wilgoci.
  4. Usuń powoli papier podkładowy, jednocześnie odklejając folię od jej krawędzi. Zwróć uwagę, czy podczas zdejmowania folii z papieru nośnego pod folią nie tworzą się pęcherzyki powietrza. Jeśli się pojawią, użyj jakiegoś przedmiotu, aby je wygładzić przed dalszą instalacją.
  5. Folie do przyciemniania szyb należy nakładać jednym płynnym ruchem, zaczynając od górnej krawędzi szyby w kierunku dolnej krawędzi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto wiedzieć przed założeniem spółki?
Posiadając koncepcję na swój wymarzony biznes oraz zaufanych wspólników, można rozpocząć wybór dotyczący formy działalności gospodarczej. Najczęściej wybieraną jest spółka […]
Kontenery biurowe – czym się charakteryzują?
Kontenery biurowe – czym się charakteryzują?
Kontenery biurowe to nowy typ budynków, który w ostatnich latach zyskuje na popularności. Stanowią one opłacalne rozwiązanie dla małych firm […]
Jaki sprzęt musimy zabrać na wyprawę wędkarską?
Jaki sprzęt musimy zabrać na wyprawę wędkarską?
Wędkarstwo to przyjemny i relaksujący sport. Jest to również świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jest jeszcze […]
Ostatnie wpisy